Ballina Etiketimet Skriniar

Etiketim: Skriniar

FUTBOLL – Skriniar: Tregojmë karakter kundër “Frankfurtit”

TIRANË, 13 mars/ATSH/ - Milan Skriniar është i bindur se "Interi" do të kërkojë me ngulm fitoren dhe do të tregojë karakter të fortë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA