Ballina Etiketimet Skenare

Etiketim: skenare

Plani kombëtar i vaksinimit me 3 skenarë/ Rama: Do bëjmë gjithçka...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se Plani Kombëtar i Vaksinimit ka 3 skenarë. Duke folur në seancën e parë të sesionit...

Viti i ri shkollor/ Shahini: Institucionet po koordinojnë garantimin e distancimit...

TIRANË, 18 gusht/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Besa Shahini në një nga mediet e vendit tha se në 14 shtator nis viti...

COVID-19/Manastirliu: Nuk ka rekomandim apo vendimmarrje nga Komiteti i Ekspertëve për...

TIRANË, 14 korrik/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu tha se nga Komiteti i Ekspertëve nuk është rekomanduar dhe nuk ka patur...

Pa masat ekstreme sot do të ishim kampion bote për numrin...

TIRANË, 2 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se situata në të cilën ndodhet vendi sot do të ishte krejt ndryshe, nëse nuk merreshin...

Tomini: Sipas skenarëve, pacientët e spitalit “Shefqet Ndroqi” në proces transferimi...

TIRANË, 26 mars/ATSH/ Shefja e Epidemiologjisë pranë Institutit të Shëndetit Publik, Eugena Tomini deklaroi se sipas skenarëve të hartuar në kuadër të situatës së...

Manastirliu: Në rast se nuk zbatohen rregullat, mund të kemi disa...

TIRANË, 11 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu deklaroi sot se në rast se qytetarët nuk respektojnë rregullat dhe masat drastike...

FOKUS – Skenarët kryesorë të çështjes Brexit-BE

PARIS, 16 janar /ATSH-AFP/ - Deputetët britanikë hodhën poshtë masivisht dje në mbrëmje marrëveshjen e Brexit të negociuar nga kryeministrja, Theresa May me Brukselin....

FISHË TEKNIKE – Skenaret e mundshme të Brexit

LONDËR, 22 dhjetor /ATSH-AFP/ - Pak më shumë se 100 ditë nga Brexit, më 29 mars, por askush nuk guxon të parashikojë vijimin e...

ANALIZË – ITALI – Skenarët e mundshëm të daljes nga ngërçi...

ROMË, 8 maj /ATSH-AFP/ - Italia po shkon drejt zgjedhjeve të reja, që mund të zhvillohen në korrik, në vjeshtë ose në fillim të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA