Ballina Etiketimet Sim

Etiketim: sim

Universiteti Politeknik i Tiranës, njofton zhvillimin e mësimit online

TIRANË, 23 mars /ATSH/- Fakulteti i Arkitekturës dhe Urbanistikës, në Universitetin Politeknik të Tiranës, njoftoi sot për zhvillimin e procesit mësimor online, në kushtet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA