Ballina Etiketimet Shtepi

Etiketim: shtepi

Rindërtimi në Farkë/ 126 shtëpi të reja ditë pas dite po...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Farkë, Tiranë, ku 126 shtëpi të reja ditë pas dite po zënë vendin e rrënojave...

Stuhia i dëmtoi banesën/ Balla: Shtëpi e re për 12-vjeçarin me...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte në banesën e dëmtuar nga stuhia të 12-vjeçarit Mateo Shuli. Shtëpia e...

Veliaj jep lajmin për kantierin e Kombinatit: Miratuam 199 apartamentet e...

TIRANË, 15 shkurt /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dha këtë mëngjes lajmin e miratimit të 199 apartamenteve të para, të cilat...

Rindërtimi i 300 banesave në Vorë/ Spiropali: Kryeministri ia doli të...

TIRANË, 11 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka zhvilluar një vizitë në familjet e Alfred...

Familja Xhixha në Zall-Herr mes 104 familjeve që kthehet në shtëpinë...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/ "Familja e Fatos Xhixhës në fshatin Qinam, Zall-Herr, është mes 104 familjeve të kësaj periferie malore të Tiranës, të cilat po...

Shtëpia më e ngushtë londineze në shitje për më shumë se...

LONDËR, 7 shkurt /ATSH-AFP/ - Shtëpia më e ngushtë në Londër, vetëm 1,7 metra e gjerë, është në shitje për më shumë se një...

Transformimi historik i Vorës pas tërmetit, familjet e prekura do të...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Transformimi historik i Vorës pas tërmetit që nxori jashtë përdorimit qindra banesa e dhjetëra pallate ka hyrë në fazën e kantiereve...

2 familje të tjera hyjnë në shtëpitë e reja në Zall-Herr/...

TIRANË, 19 janar/ATSH/ Shkurtin e kaluar ishin në çadra 10.023 familje sot janë 865 dhe pakësohen javë pas jave, ashtu si mijëra të tjerë...

Veliaj nga Farka: Vila e pestë e Bashës pret se ai...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Për kryebashkiakun e Tiranës, Erion Veliaj, vila e 5-të e Lulzim Bashës është absurdi më i madh, në një kohë kur...

Tri familje në Zall-Herr me shtëpi të reja, Veliaj: Po punojmë njësoj,...

TIRANË, 14 janar/ATSH/ Pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit, familjet e Riza Zekthit, Hysen Vreshtit dhe Nazmi Oruqit në fshatin Dritas të Zall-Herrit hynë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA