Ballina Etiketimet Shqiperia turistike

Etiketim: shqiperia turistike

video

Interes i jashtëzakonshëm i bizneseve të hotelerisë për Shqipërinë

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ - Ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi përfaqësoi Shqipërinë dhe paketën gjithëvjetore turistike të saj, në një nga konferencat...

Shqipëria turistike dhe magjia e fshatrave të jugut në një film

TIRANË, 22 shkurt /ATSH/ - Shqipëria turistike me bukuritë natyrore të saj vjen në një film. Filmi do sjellë për publikun shqiptar pamje të...

FOTO/ Shqipëria prezanton resurset e saj turistike në Izrael

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ - U çel sot Panairi Ndërkombëtar i Turizmit IMTM Tel-Aviv në Izrael. Panairi i sivjetshëm i turizmit përkon me 25-vjetorin...

FOTO/ Shqipëria turistike ngjall interes për vizitorët spanjollë

TIRANË, 24 janar /ATSH/ - Shqipëria turistike po merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar të Turizmit FITUR në Madrid, Spanjë. Dita e dytë e Panairit Ndërkombetar...

FOTO/ Shqipëria turistike pjesë e panairit ndërkombëtar të turizmit në Madrid

TIRANË, 23 janar /ATSH/ - Shqipëria merr pjesë në Panairin Ndërkombëtar të Turizmit FITUR në Madrid, Spanjë. Ky panair zhvillohet në datat 23-27 janar, dhe...

FOTO/ Shqipëria turistike tërheq vëmendjen në panairin në Londër

TIRANË,8 nëntor /ATSH/ - Shqipëria mbetet destinacioni i preferuar për turistët pasi vendi ynë ka një turizëm gjithëvjetor për shkak të klimës së favorshme. Vendi...

Shqipëria destinacioni i turistëve të natyrës dhe aventurës

TIRANË,31 tetor /ATSH/ - Shqipëria turistike si thesar i çmuar vlerash po promovohet përherë e më shumë nga sitet e huaj të cilat po...
video

VIDEO – Shqipëria, destinacion turistik edhe gjatë vjeshtës

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/555518461556172/?t=1 TIRANË, 30 tetor /ATSH/ - Shqipëria mbetet destinacioni i preferuar për turistët dhe gjatë muajit tetor, pasi vendi ynë ka një turizëm gjithëvjetor për...

“Global Banking & Finance”: Shqipëria, parajsë turistike

TIRANË, 22 tetor /ATSH - A. ALLA/ - Shqipëria si destinacion turistik europian ofron një turizëm gjithëvjetor, kjo dhe për shkak të klimës mjaft...
video

UNILAD, Shqipëria, destinacion turistik europian

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/188843815324513/?t=44 TIRANË,18 tetor /ATSH/ - Shqipëria si destinacion europian i cili ka shumë për t’u zbuluar dhe për t’u eksploruar, vazhdon të tërheqë vëmendjen e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA