Ballina Etiketimet Shqiperi-Turqi

Etiketim: Shqiperi-Turqi

Shqipëri-Turqi, policia merr masa për ndeshjen në “Loro Boriçi”

TIRANË, 21 mars /ATSH/ - Policia e Shtetit ka shpallur këtë të enjte masat teknike dhe organizative, në bashkëpunim të ngushtë me Drejtorinë Vendore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA