Ballina Etiketimet Shqiper

Etiketim: Shqiper

OSBE: Të papranueshme kërcënimet ndaj Ambasadorit, po dëmtoni prioritetet e Shqipërisë

VJENË, 13 maj /ATSH/ - Kryetari në detyrë i OSBE-së dhe ministri sllovak i Punëve të Jashtme, Miroslav Lajçak, sekretari i përgjithshëm i OSBE-së,...

Vera 2018 në Shqipëri, bregdeti jonian një diamant i vërtetë

TIRANË, 26 Mars/ATSH/ - Një horizont i plazheve të bardha dhe shkëmbore, kilometra bregdeti të paprekura, pavarësisht turizmit që po lulëzon dhe gjire që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA