Ballina Etiketimet Shpendët

Etiketim: shpendët

FOTO/ Shpendët shtegtarë në habitat të sigurtë falë vëzhgimit dhe unazimit

TIRANË,10 tetor /ATSH/ - Në Lagunën e Nartës, të Orikumit dhe gadishullit të Orikumit ka nisur vëzhgimi, numërimi dhe unazimi i shpendëve shtegtarë. Shoqata Ornitologjike...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA