Ballina Etiketimet Short

Etiketim: short

Femrat U-19/ Hidhet shorti për kualifikueset e Europianit, Shqipëria në grupin...

TIRANË, 12 mars /ATSH/  Në Nion të Zvicrës, është hedhur, në selinë e UEFA-s, shorti i vlefshëm për UEFA European Women’s Under-19 Championship. Shqipëria ndodhet...

KQZ/ Miratohen procedurat për hedhjen e shortit për renditjen e subjekteve...

TIRANË, 11 mars /ATSH/ Komisioni Rregullator shqyrtoi dhe miratoi sot unanimisht projektvendimin “Për procedurën e hedhjes së shortit për përcaktimin e renditjes së subjekteve...

FSHF Cup / Hidhet shorti i turit të dytë, përcaktohen 8...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Janë përcaktuar sot 8 çiftet që do të vazhdojnë rrugëtimin në turin e dytë të FSHF Cup. Turneu më i ri që...

Kombëtarja U-17 njeh kundërshtarët për Europianin

TIRANË, 10 dhjetor /ATSH/ Në Nion, në selinë e UEFA-s, është hedhur shorti për kualifikueset e Kampionatit Europian 2021 për kombëtaren U-17 të Shqipërisë. Kuqezinjtë...

Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”/ Shorti vë Shqipërinë përballë Anglisë dhe...

TIRANË, 7 dhjetor /ATSH/ Shqipëria do të përballet me një grup ku bëjnë pjesë Anglia dhe Polonia për kualifikueset e Botërorit të futbollit, "Katar...

Kualifikueset e Botërorit “Katar 2022”/ Shqipëria në vazon 4 për shortin...

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ FIFA ka përcaktuar sot vazot e skuadrave të UEFA-s për shortin në Kupën e Botës 2022, në Katar. Pas fitoreve ndaj...

Më 4 dhjetor hidhet shorti për zgjedhjen e anëtarëve të KED

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të organizojë hedhjen e shortit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Emërimeve në...

Hidhet shorti për kalendarin e Kategorisë Superiore U-21

TIRANË, 3 nëntor /ATSH/ Sezoni 2020-2021 do të përkojë edhe me fillimin e kampionatit të parë kombëtar të skuadrave U-21. Vendimi i Komitetit Ekzekutiv të...

Hidhet shorti i Champions League, rikthehet dueli Messi-Ronaldo

TIRANË, 1 tetor /ATSH/ Në Gjevenë të Zvicrës është hedhur sot shorti i Champions League. Edhe këtë vit shorti ka vënë përballë duele mjaft interesante....

SOFT NEWS – Kur një Picasso blihet 100… euro?!

PARIS, 21 maj /ATSH-DPA /- Një italiane fitoi një pikturë të Picassos, e vlerësuar 1 milion euro (1,1 milion dollarë) në një lotari bamirësie,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA