Ballina Etiketimet Shkolla “Hasan Vogli” dhe “Qazim Turdiu”

Etiketim: shkolla “Hasan Vogli” dhe “Qazim Turdiu”

Shkollat “Hasan Vogli” dhe “Qazim Turdiu” në kryeqytet, po rilindin më...

TIRANË, 13 janar /ATSH/ Në shkollat “Hasan Vogli” dhe “Qazim Turdiu” në Tiranë vijon puna me ritme të larta për rindërtimin e tyre, të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA