Ballina Etiketimet Shkoder

Etiketim: Shkoder

Beci: Projekte për ta transformuar Shkodrën nga Velipoja në Vermosh

TIRANË, 15 prill /ATSH – I. Vata/ Kandidati për deputet për qarkun e Shkodrës, Benet Beci tha sot se "kemi një ekip të jashtëzakonshëm...

Bilali, thirrje shkodranëve: Çohuni një herë të vetme, Edi Rama i...

TIRANË, 15 prill/ATSH-Maela Marini/ Edona Bilali, e para në listën e Partisë Socialiste në Shkodër, u bëri thirrje shkodranëve të çohen një herë të...

Plani 2021-2025 shumëfishon numrin e turistëve/ Bujtinat në Vermosh, vetëm embrione...

TIRANË, 15 prill /ATSH – I. Vata/ “Me planin tonë 2021-2025 do jenë shumëfish turistët që do të vijnë në Shqipëri”, tha sot Kryeministri...

“PD e Shkodrës, fiks siç Enver Hoxha do donte të ishte”/...

TIRANË, 15 prill/ATSH-Maela Marini/ "Shkodranëve iu them bëni çfarë të doni, por të jeni të sigurtë si kjo dritë që unë shoh, se PD...

“Na jepni një mundësi ta tregojmë se ia vlejmë”/ Shkodra nuk...

TIRANË, 15 prill/ATSH-Maela Marini/ "Na jepni një mundësi ta tregojmë ia vlejmë apo jo". Kjo ishte thirrja që bëri sot nga Shkodra, Kryeministri Edi Rama,...

Bushati takim me pedagogë në Shkodër: Arsimi, në fokus të programit...

TIRANË, 15 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD në qarkun Shkodër, Helidon Bushati bashkë me kandidatët e tjerë të Partisë Demokratike, zhvilluan një takim...

Arkitekti spanjoll Hernandez: Kënaqësi puna me Becin, profesionist i përkushtuar për...

 TIRANË, 14 prill/ATSH/ Kandidati për deputet i Partisë Socialiste në Shkodër, Benet Beci, prezantoi sot përmes një videoje projektet e realizuara në këtë qytet...

Sondazhi i IPSOS në 2 qarqe/ PS fiton 60.1% në Vlorë,...

TIRANË, 14 prill /ATSH/ Nëse zgjedhjet do të mbaheshin këtë të diel, PS do të fitonte zgjedhjet me 60.1 % në qarkun e Vlorës,...

Bushati takim me të rinjtë: Programi i PD-së, ulje e papunësisë...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD në qarkun e Shkodrës, Helidon Bushati, zhvilloi sot një takim me të rinj dhe votues për...

FOTOGALERI-Shiroka, magjia buzë liqenit të Shkodrës/ Banorët për ATSH: Pedonalja e...

TIRANË, 11 prill/ATSH/  Vetëm 6 km nga Shkodra ndodhet fshati Shirokë. Nën hijen e malit të Taraboshit dhe buzë liqenit, fshati i hershëm i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA