Ballina Etiketimet Shiu

Etiketim: Shiu

Reshjet e shiut/ Probleme në Shkodër dhe Vlorë, strukturat në gatishmëri

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Reshjet e shiut me intensitet të lartë, si dhe shkrirja e dëborës në zonat veriore kanë shkaktuar probleme në qarkun e...

IGJEUM: Në 24-26 janar reshje intensive shiu, borë në zonat malore

TIRANË, 24 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se në datat 24-26 janar 2021 priten reshje intensive, të...

IGJEUM: 23-26 janar reshje intensive shiu, më të përqëndruara në veri...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) bën të ditur se në datat 23-26 janar 2021 priten reshje intensive të...

Reshjet e shiut/ Prefekti Aliaj për ATSH: Nuk ka probleme me...

TIRANË, 7 nëntor/ATSH/- Moti i keq që ka përfshirë qarkun e Gjirokastrës nuk ka sjellë probleme në bashkitë e këtij qarku. Prefekti i Gjirokastrës, Astrit...

Parashikimi i motit, 13 maj 2019

TIRANË, 13 maj/ATSH/ - I gjithë territori i vendit është përfshirë sot nga reshjet e shiut. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, vendi ka hyrë në një...

Shi në Ditën e Verës, qytetarët me çadra në rrugët e...

TIRANË, 14 mars/ATSH/- Ashtu siç ishte parashikuar nga sinoptikanët, Tirana është pushtuar nga reshjet e shiut dhe temperatura më të ftohta se ditët normale...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA