Ballina Etiketimet Shiroka

Etiketim: Shiroka

Situata e fruthit- Mjekja Shiroka apel prindërve për vaksinimin e ...

TIRANË, 10 shkurt/ATSH/- Përsa i përket virusit të fruthit dhe shfaqjes së tij në popullatë nuk ka vend për panik, por me rëndësi është...

Rikonstruktohet sheshi qendror i Shirokës, bashkë me fasadat e çatitë e...

TIRANË, 13 shtator /ATSH/- Në sheshin qendror të Shirokës, po punohet për rikuadrimin e sheshit dhe paralelisht ka filluar restaurimi i çative dhe fasadave...

Investime në Shirokë për zhvillimin e turizmit

TIRANË, 7 Prill /ATSH/ - Investimet e reja që po ndërmerren për rikualifikimin e infrastrukturës në zonën e bregut perëndimor të Liqenit të Shkodrës...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA