Ballina Etiketimet Sherbim

Etiketim: sherbim

WhatsApp, FB dhe Instagram ndërpresin përkohësisht shërbimin

SAN FRANCISKO, 19 mars /ATSH-ANSA/ - WhatsApp, Facebook, Instagram dhe Messenger, aplikacionet e ekosistemit të Mark Zuckerberg, duket se po përballen me probleme të...

Transporti rrugor/ Kosto zero për marrjen e dokumenteve, pa kafen e...

TIRANË, 19 Mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama bëri të ditur sot se shërbimet në zyrat e transportit rrugor që dikur merreshin edhe pas 7 javësh,...

Shërbimi Neurovaskular në QSUT merr emrin e dr. Drini Dobit/ Manastirliu:...

TIRANË, 9 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu mori pjesë në ceremoninë e vendosjes së emrit të dr. Drini Dobit, Shërbimit...

Karçanaj: Në një vit, e-Albania u ka kursyer 1.36 milionë euro...

TIRANË, 20 shkurt/ATSH/- “Platforma e-Albania ka kursyer para dhe kohë për qytetarët dhe ekonominë shqiptare". Kështu thotë drejtoresha e Agjencisë Kombëtare e Shoqërisë së Informacionit,...

Moti i keq/ Shërbime të përforcuara të Policisë në akset rrugore

TIRANE, 13 shkurt/ATSH/ Strukturat e Policisë së Shtetit janë në terren në shërbim të përforcuar për t’iu ardhur në ndihmë qytetarëve dhe drejtuesve të...

Me mijëra njerëz po marrin shërbimin e duhur në spitale, sistemi...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vlerësoi sot rolin e medies për çdo denoncim të rasteve të abuzimeve në spitale, sidomos në kushtet kur...

Gardalina Baliko, prej 25 vitesh në shërbim të të vegjëlve pa...

TIRANË, 29 janar /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka sjellë sot shembullin e Gardalina Balikos, e cila prej 25 vitesh...

Dita Ndërkombëtare e Doganave/ Shërbimet online përmirësuan shërbimin ndaj biznesit, u...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Rritja e cilësisë në ofrimin e shërbimeve doganore ndaj biznesit dhe qytetarëve, është në fokus të Administratës Doganore Shqiptare. Në ditën ndërkombëtare...

Konsolidim i shërbimit psiko-social/ Kushi: Vetëm në 2020-2021 dyfishuam numrin e...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë, Evis Kushi organizoi sot një bashkëbisedim me disa nga punonjëset e shërbimit psiko-social. Në këtë takim fokusi...

Policia Kufitare e Kakavijës: Asnjë rast i trafikimit të drogës nuk...

TIRANË, 27 dhjetor/ATSH/ Shefi i Stacionit të Policisë Kufitare Kakavijë Vilson Dine tha sot se asnjë rast i trafikimit të drogës nuk është evidentuar...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA