Ballina Etiketimet Shenja informuese

Etiketim: Shenja informuese

Kosova shënjon vendet e trashëgimisë dhe ato turistike

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ - Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi ka nënshkruar sot udhëzimin administrativ për specifikat e shënjimit të trashëgimisë kulturore...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA