Ballina Etiketimet Serie A

Etiketim: Serie A

Juventusi “shënjestron” talentet e Serisë A

TIRANË, 15 prill /ATSH/ - "Juventusi" gjithmonë ka synuar talentet e futbollit italian, ndaj dhe në verë do të jetë në krye të skuadrave...

“Lazio”-“Inter”, zikaltrit kërkojnë fitoren në Romë

TIRANË, 29 tetor /ATSH/ - Sfida që do të ulë siparin e e javës së 10-të kampionatit italian do të jetë ajo mes "Lazios"...

“Juventus” – “Napoli”, supersfida e Serie A

TIRANË, 28 shtator /ATSH/ - Në "Allianz Stadium" të Torinos do të luhet nesër në orën 18:00 supersfida "Juventus" – "Napoli". Trajneri i napoletanëve, Carlo...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA