Ballina Etiketimet Selena Gomez

Etiketim: Selena Gomez

Selena Gomez në gjendje të mirë shëndetësore

TIRANË,10 nëntor /ATSH/ - Më në fund morëm një lajm të mirë nga Selena Gomez. Këngëtarja që u shtrua në spital psikiatrik para disa...

Selena Gomez shtrohet në spital për “krizë emocionale”

TIRANË, 11 tetor/ATSH-ANSA/ - Selena Gomez ka pësuar një "krizë emocionale" dhe u pranua në një klinikë psikiatrike në Bregun Lindor. Sipas faqes së thashethemeve...

Selena sapo theu rekordin e Beyonce

TIRANË,25 korrik /ATSH/ - Instagrami dhe përdoruesit e tij sapo i dhanë Selena Gomez një "dhuratë" për ditëlindjen e saj të 26-të. Nëpërmjet pëlqimeve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA