Ballina Etiketimet Saranda Kika- Bahtiri

Etiketim: Saranda Kika- Bahtiri

Ekspozita ”Unë dhe Saranda”, çel sezonin e vjeshtës në qytetin bregdetar

TIRANË,12 shtator /ATSH/ - Ekspozita e re ''Unë dhe Saranda'' do të zerë vend në sezonin e vjeshtës në Galerinë "Art-Saranda". Mysafire e radhës është...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA