Ballina Etiketimet Rushaj

Etiketim: Rushaj

PD prezanton 3 nismat për ndryshimet kushtetuese

TIRANË 3 nëntor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Alfred Rushaj deklaroi se pastrimi i politikës nga zyrtarët e lartë dhe politikanët...

Zgjatja e Vetingut, Rushaj: Ndryshimet kushtetuese të diskutohen së bashku

TIRANË 1 nëntor/ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Alfred Rushaj deklaroi sot, pas largimit nga mbledhja e përbashkët e Këshillit të Legjislacionit...

Rushaj për shembjet tek 5 Maji: Duhet dëmshpërblim për pronën

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Nënkryetari i Partisë Demokratike, Alfred Rushaj deklaroi sot në një takim me banorët e zonës “5 maji”, në Tiranë se "qeveria...

Helmimi në Krujë, Balla-Rushajt: Më pak politizim e më shumë hetim

TIRANË 28 tetor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Alfred Rushaj kërkoi sot në Kuvend që të ndryshohet rendi i ditës dhe...

Prishja e banesave tek “5 Maji”, Rushaj: Paligjshmëri, hakmarrje politike

TIRANË 27 tetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetari i Partisë Demokratike, Alfred Rushaj u takua me banorë të zonës së tij elektorale tek “5 Maji”, shtëpitë e...

Rushaj me banorë në Kinostudio: Shembje e pajustifikuar e pallatit, 2...

TIRANË 22 tetor /ATSH-I.Vata/ Nënkryetari i Partisë Demokratike, Alfred Rushaj u takua sot me disa familje në zonën e Kinostudios, për të përcjellë shqetësimin...

Rushaj: PD do avancojë me vetingun e politikës dhe reformat Zgjedhore...

TIRANË 19 tetor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Alfred Rushaj, deklaroi sot se opozita do të shtyjë përpara prioritetet e saj...

Rushaj: Të gatshëm për të diskutuar për zgjatjen e afateve të...

TIRANË 12 tetor/ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të PD-së, Alfred Rushaj tha se PD është e gatshme të diskutojë për zgjatjen e institucioneve të...

Rushaj: 3 komisionet hetimore të opozitës më 14 tetor në seancë

TIRANË 4 tetor /ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Alfred Rushaj deklaroi sot se Konferenca e Kryetarëve vendosi zhvillimin e komisioneve të...

Komisionet online, Rushaj: PS u kthye në ligjshmëri

 TIRANË 29 shtator /ATSH-I.Vata/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Alfred Rushaj ka vlerësuar sot rishikimin e vendimit për zhvillimin e Komisioneve Parlamentare...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA