Ballina Etiketimet Ruci

Etiketim: Ruci

Ruçi: Brenda këtij viti edhe Lushnja me 24 orë ujë të...

TIRANË, 15 prill/ATSH/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, zhvilloi sot dy takime në Lushnjë me banorë të lagjeve Saver dhe “18 Tetori”, ku theksoi...

81-vjetori i mbretëreshës Margrethe II/ Ruçi: Mirënjohje për mbështetjen në avancimin...

TIRANË, 15 prill/ATSH/ Me rastin e 81-vjetorit të mbretëreshës Margrethe II, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të...

Ruçi me banorë në Krutje: Duke i dhënë mandatet e duhura...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, njëkohësisht drejtuesi politik i PS në qarkun e Fierit si dhe kandidat për deputet në këtë qark,...

Ruçi tur takimesh në qarkun Fier: 6 mijë naftëtarë përfitojnë sot...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Drejtuesi i Politik i qarkut Fier, Gramoz Ruçi ka vijuar turin e takimeve elektorale me banorë në njësitë administrative Ruzhdie, Patos,...

Ruçi me banorë në Sheq të Madh në Fier: Më 25...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PS-së në qarkun e Fierit, Gramoz Ruçi ka zhvilluar sot një takim me banorët...

Dita e Kushtetutës së Kosovës/ Ruçi: Mbështetje për zhvillimin dhe integrimin...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka përshendetur sot me një mesazh 13-vjetorin e miratimit të Kushtetutës së...

Ndarja nga jeta e veteranit Rustem Peçi/ Mesazhet

TIRANË, 6 prill /ATSH/ Politikanë e zyrtarë të lartë dhanë mesazhe për ndarjen nga jeta të veteranit Rustem Peçi. Ruçi: Mishërim i vlerave më të...

Ruçi: Ne vaksinojmë e zbatojmë protokollin e pandemisë, ata infektojnë

TIRANË, 5 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i PS-së në qarkun e Fierit, Gramoz Ruçi zhvilloi sot një takim me banorë të fshatit Grecall, nga ku...

Ruçi: Me gëzimin e Pashkëve, po lemë pas një vit dramatik

TIRANË, 3 prill/ATSH/- Me rastin e Ditës së Pashkëve, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, uron besimtarët katolikë dhe gjithë shqiptarët. “Është i dyti vit radhazi që...

Ruçi në Peshtan: Votoni PS që të fitohen tri betejat e...

TIRANË, 2 prill /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, njëkohësisht, drejtuesi politik i PS në Fier, Gramoz Ruçi zhvilloi një takim me banorët e Peshtan i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA