Ballina Etiketimet Rubrike

Etiketim: rubrike

video

“Njerëz të padukshëm”, profesioni i rrallë i Marinelës

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ - Marinela është restauruese në arkivin e shtetit dhe në Shqipëri nuk ka të dytë si ajo. Kryeministri Edi Rama ka lançuar...

“Përgjigja ime”, Rama hap një rubrikë të re për komunikimin me...

TIRANË, 31 gusht/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama prezantoi sot një "rubrikë" të re në funksion të rritjes dhe përmirësimit të komunikimit me ndjekësit në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA