Ballina Etiketimet Rruga Milot-Fier

Etiketim: rruga Milot-Fier

Alibeaj: Rruga Milot-Fier 1.2 miliard euro, një aferë që ka për...

TIRANË, 23 nëntor /ATSH/ Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se, “rruga Milot-Fier, me çmimin stratosferik 1.2 miliard euro, ka vetëm një...

Rruga Milot-Fier/ Fuqia financiare, cilësia dhe çmimi i ulët i pagesës...

TIRANË, 9 korrik/ATSH-Maela Marini/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku deklaroi sot se "kriteri financiar, çmimi sa më i ulët i pagesës së...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA