Ballina Etiketimet “Rruga e portave”

Etiketim: “Rruga e portave”

FOTO/ “Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shekullore

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për...

FOTO/ “Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shekullore

TIRANË,17 shtator /ATSH/ - Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për vizitorët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA