Ballina Etiketimet Rrogozhine

Etiketim: Rrogozhine

Veliaj në Rrogozhinë: PS e vetmja që mban premtimet; Investimet me...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ “Partia Socialiste është e vetmja parti që mban premtimet”. Kështu tha kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nga Rrogozhina,...

Në përfundim rindërtimi i 145 banesave në Rrogozhinë/ Qytetarja-Ramës: Nuk e...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Rrogozhina është një nga zonat që u prek nga tërmeti i 26 nëntorit, ku procesi i Rindërtimit ka avancuar. Janë 236 banesa...

Rama zbulon mesazhin e Kurtit: Pas mjekëve, vaksinojmë mësuesit e Kosovës

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Qeveria shqiptare do të ndihmojë Kosovën për vaksinimin antikovid të mësuesve. Nga Rrogozhina, Kryeministri Edi Rama u shpreh sot se, "ne...

Nëse doni që të ndërpritet vaksinimi, shkoni votoni ata

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama u shpreh se "nëse sot ne jemi, në këto kushte kur po vaksinojmë masivisht është një privilegj...

Vijon vaksinimi i të moshuarve/ Rama dhe Manastirliu në Rrogozhinë: Mbi...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Fushata e vaksinimit ka nisur prej ditësh dhe krahas mjekut të familjes, për të lehtësuar regjistrimin e qytetarëve është vendosur tashmë...

Skemat mbështetëse të bujqësisë rritën produktet “Made in Albania”

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i cili së bashku me Kryeministrin Edi Rama zhvilloi një takim me fermerët në...

“Meta, Berisha, Kryemadhi armiq të Reformës në Drejtësi”/ Në NATO na...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, këto zgjedhje vendosin përfundimisht fatin e drejtësisë. Duke folur në një takim me fermerët në...

“Sezoni turistik më i lehtësuar nga vaksinimi masiv”/ PD kërkon të...

TIRANË, 1 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, "ndërkohë që e shohim horizontin e sezonit turistik, që falë vaksinimit, do të jetë...

Dyfishohet sipërfaqja e tokës së punuar, sot 250 mijë ha tokë...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi se sot janë 250 mijë ha tokë bujqësore e punuar në të gjithë vendin. Në një takim me...

VIDEOLAJM/ Manastirliu ndjek procesin në Rrogozhinë, të moshuarit entuziastë për vaksinimin

  View this post on Instagram   A post shared by Ogerta Manastirliu (@manastirliu.ogerta) TIRANË, 1 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar ditën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA