Ballina Etiketimet Rritje page

Etiketim: rritje page

2019, një vit i mirë për mjekët dhe infermierët

TIRANË, 1 janar/ATSH/-Viti 2019 do të jetë një vit i mirë për mjekët dhe infermierët, pasi ata do të përfitojnë nga rritja e pagës...

Rritje page për 65 mijë të punësuar në 2019

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ - Rreth 65 mijë të punësuar do të përfitojnë rritje page gjatë vitit të ardhshëm. Ministri i Financave dhe Ekonomisë Arben...
video

Buxheti 2019- Mbi 2 miliardë lekë për rritjen e pagave për...

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/361488374619489/ TIRANË, 6 Dhjetor/ATSH/- Buxheti 2019 do të financojë mbi 2 miliardë lekë për rritjen e pagave për mbi 60 mijë të punësuar. Ndërsa 1 miliardë...

Rritje page me 7% për edukatorët dhe mësuesit, për të dytin...

TIRANË, 22 nëntor/ATSH/ - Buxheti i Ministrisë së Arsimit për të dytin vit radhazi parashikon rritjen e pagave për mësuesit dhe edukatorët e kopshteve...

Rritja më e madhe e pagave në historinë e FA-së, 19%...

TIRANË, 12 nëntor/ATSH-Maela Marini/ Buxheti 2019 parashikon rritjen më të madhe të pagave që është bërë ndonjëherë për Forcat e Armatosura, në masën 19...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA