Ballina Etiketimet Rock & Roll Hall of Fame

Etiketim: Rock & Roll Hall of Fame

“Rock & Roll Hall of Fame 20” shpall listën e të...

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - ''Rock & Roll Hall of Fame 20'' nxori listën e të nominuarve. Midis tyre ka kandidatë të rinj dhe të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA