Ballina Etiketimet Roberto De Bernardi

Etiketim: Roberto De Bernardi

Projekti “TechHubs”/ MASR dhe UNICEF partneritet për të mbështetur nxënësit nga...

TIRANË, 27 janar /ATSH/ Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi dhe përfaqësuesi i “UNICEF” në Shqipëri dr. Roberto De Bernardi vizituan shkollën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA