Ballina Etiketimet Ristani

Etiketim: Ristani

Ristani: Djegia e mandateve dhe mosmarrja pjesë në zgjedhje, u provua...

TIRANË, 17 korrik /ATSH/ Ish-sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Arben Ristani tha sot në një studio televizive se djegia e mandateve nga opozita...

Hetimi për fondin e fshehur për lobim në SHBA, Ristani paraqitet...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/- Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Arben Ristani u paraqit sot në Prokurorinë e Tiranës për çështjen e lobimit të Partisë Demokratike në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA