Ballina Etiketimet Risi

Etiketim: risi

Instagrami sjell risinë e shumëpritur

TIRANË, 11 dhjetor /ATSH/ - Me siguri mezi keni pritur që të vijë kjo risi, por tashmë pritja ka marrë fund! Të gjithë përdoruesit...
video

Pas romanit “Sarah”, publicisti Peza vjen me triologji

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/544843659261605/ TIRANË,18 nëntor/ATSH A.Alla/ - Romanin ”Sarah” e sjellë sërish publicisti Alfred Peza në panairin e librit ”Tirana 2018”, si një sukses dhe kërkesë të...

SOFT NEWS  – Në Spanjë, vera blu… një risi në një...

MADRID, 17 tetor/ATSH-AFP/ - Pesë vjet më parë, pesë studentë nga Barcelona vendosën të bënin diçka për të sjellë risi në një sektor. Ata...

WhatsApp vjen me risi, shiheni në grup

TIRANË,31 korrik /ATSH/ - WhatsApp ka sjellë herë pas here të reja për përdoruesit e saj. Që prej muajit maj WhatsApp njoftoi se do të...

PEKIN – Kina thellon krijimin e risive në sektorin e shërbimeve

PEKIN, 19 qershor /ATSH/ - Kohët e fundit Këshilli i Shtetit i Kinës miratoi zyrtarisht "Projektin e përgjithshëm pilot mbi thellimin e zhvillimit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA