Ballina Etiketimet Rimbursim

Etiketim: rimbursim

Paketa 100% e rimbursueshme për trajtimin ambulator anti-Covid19 në banesë përmes...

TIRANË, 4 janar/ATSH/ Qytetarët e infektuar me COVID-19 mund të përfitojnë paketën 100% të rimbursueshme për trajtimin ambulator antiCovid në banesë përmes aplikimit në...

Shërbimi i ri online/ Karçanaj: Receta e rimbursueshme antiCOVID, elektronike në...

- Gati shërbimi i ri online për të prekurit nga Sars-Cov 2 TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Menjëherë pas vendimit të qeverisë për rimbursimin 100% të paketës...

Rimbursimi i barnave për trajtimin e COVID-19/ Procedurat e përfitimit falas...

TIRANË, 25 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, publikoi sot një video orientuese që qytetarët e prekur nga COVID-19 që trajtohen...

Dita e Sëmundjeve Pulmonare Obstruktive Kronike/ Gati 13 mijë pacientë të...

TIRANË, 20 nëntor/ATSH/ Gati 13 mijë pacientë me sëmundje pulmonare obstruktive kronike (SPOK) përfitojnë rimbursim të medikamenteve të domosdoshme për trajtimin. Fondi i Sigurimit të...

Paketë universale, përfitojnë të gjithë të prekurit me COVID-19/ Manastirliu: Mjeku...

TIRANË, 19 nëntor /ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, deklaroi sot se vendimi për rimbursimin e shpenzimeve është një paketë universale...

Përfshirja në paketat e rimbursueshme/ Shiroka: Unifikohet trajtimi i pacientëve të...

TIRANË, 19 nëntor/ ATSH/ Mjekja e familjes në Qendrën Shëndetësore numër 3 në Tiranë, Bruna Shiroka deklaroi sot se vendimi i fundit i qeverisë...

Rimbursimi 100% i trajtimit ambulator të COVID-19/ Përfitojnë të gjithë pacientët,...

TIRANË, 19 nëntor/ATSH/ Të gjithë pacientët me Covid-19 që trajtohen në banesë të siguruar ose jo, nga sot do të përfitojnë rimbursimin për trajtimin...

Gjirokastër, bashkia mbulon koston e medikamenteve në bazë të recetës së...

TIRANË, 16 nëntor /ATSH/ Bashkia e Gjirokastrës për t'i ardhur në ndihmë familjeve në nevojë mbulon koston e medikamenteve, në bazë të recetës së...

Manastirliu: Rimbursim dy paketave për trajtimin e COVID19 në banesë

-Dy skema mjekimi falas për mjekimin ambulator të pacienteve, financojmë 1.2 miliard lekë- TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, në...

FRANCË – Le Maire: Kina mbështet shtrirjen e moratoriumit për borxhin...

PARIS, 21 korrik /ATSH-AFP/ - Kina mbështet një shtrirje të moratoriumit për shërbimin e borxhit për vendet më të varfëra deri në vitin 2021,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA