Ballina Etiketimet Revista Vogue

Etiketim: revista Vogue

Dua Lipa realizon një tjetër ëndërr

TIRANË, 4 dhjetor /ATSH/ - Revista prestigjioze ''Vogue'', në Britani për muajin janar ka zgjedhur pikërisht Dua Lipën në kopertinën e saj. Ky numër...

Beyonce zbulon prejardhjen dhe vjen me një rrëfim ndryshe për “Vogue”

TIRANË, 7 gusht /ATSH/ - Në një intervistë për revistën “Vogue”, ku ka folur ndër të tjera për racën, imazhin e linjat e trupit,...

Vogue, Dua Lipa në listën e grave më me influencë në...

TIRANË, 31 maj /ATSH/ - Këngëtarja shqiptare Dua Lipa është renditur në listën e 25 figurave femërore më me influencë dhe frymëzuese në Britani...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA