Ballina Etiketimet Revista Forbes

Etiketim: revista Forbes

Këshilla për një vit të suksesshëm

TIRANË, 2 janar /ATSH/ - Të gjithë ne mundohemi të bëjmë plane për vitin 2019, por ekspertët thonë se 90% e atyre që bëjnë...

Sportistët më të paguar në 2018, emrat dhe shifrat nga revista...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ - Revista “Forbes” ka shpallur listën e personazheve sportive më të paguara në botë për vitin 2018. I pari është shpallur...

“Forbes” shpall muzikantët më të paguar në biznes

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - “U2”, “ColdPlay” dhe Ed Sheeran janë muzikantët më të paguar në biznes, sipas revistës “Forbes”. Rokerët veteranë irlandezë të “U2”...

“Forbes” prezanton moderatorët më të paguar

TIRANË, 1 dhjetor /ATSH/ - Revista ''Forbes'' siç ka publikuar listën e milionerëve të vitit, reperëve më të paguar, këtë radhë ka sjellë një...

“Forbes”, Scarlett Johansson aktorja më e paguar në botë

TIRANË,17 gusht /ATSH/ - Ndihma për të shpëtuar botën me "Avengers" ka ndihmuar Scarlett Johansson të bëhet aktorja më e paguar në botë, sipas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA