Ballina Etiketimet REPUBLIKA

Etiketim: REPUBLIKA

Reja për ”La Repubblica”: Shqiptarët më duan deri sa të mbush...

ROMË, 20 nëntor /ATSH/ - Edy Reja ia doli përsëri, shkruan Francesco Carci për gazetën italiane ''La Repubblica". ''Tekniku nga Gorizia, 75 vjeç dhe specialist...

REPUBLIKA ÇEKE – Hyn në fuqi gjendja e jashtëzakonshme për parandalimin...

PRAGË, 5 tetor /ATSH-DPA/ - Nga sot në Republikën Çeke hyn në fuqi dhe do të qëndrojë për një muaj, gjendja e jashtëzakonshme. Këto masa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA