Ballina Etiketimet Rehova

Etiketim: Rehova

FOTO/ Ndiqni rrugën e portave në Rehovën e traditës dhe kulturës

TIRANË, 21 shkurt /ATSH/ - Rehova, fshati piktoresk dhe i arkitekturës së veçantë, tashmë është bërë pjesë e projektit qeveritar të "100 fshatrave" me...

FOTO/ “Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shekullore

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për...

FOTO/ “Rruga e portave” në Rehovë, destinacioni që ruan traditën shekullore

TIRANË,17 shtator /ATSH/ - Rehova, një prej perlave të Kolonjës dhe një thesar ende i pazbuluar është destinacioni turistik i cili ofron për vizitorët...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA