Ballina Etiketimet Rehabilitim

Etiketim: rehabilitim

ITALI – Ish-kryeministri Conte synon riformimin e Lëvizjes Pesë Yjet

ROMË, 2 prill /ATSH-ANSA/ - Ish-kryeministri italian Giuseppe Conte ka në plan të rehabilitojë Lëvizjen Pesë Yjet (M5S) katër muaj pas shembjes së qeverisë...

Kryhet testimi përfundimtar i portës së shkarkimit nr. 3 në hidrocentralin...

TIRANË, 26 mars/ATSH/ Koorporata Elektroenergjetike Shqiptare informoi sot se u krye me sukses testimi përfundimtar i portës së shkarkimit nr. 3 në hidroventralin e...

Berat/ Rehabilitimi i lagjes muzeale “Goricë”, investim që diversifikon zhvillimin urban...

TIRANË, 13 mars/ATSH/ Në Berat do të nisë së shpejti projekti rehabilitues i lagjes muzeale "Goricë", një investim që diversifikon zhvillimin urban dhe atë...

Qendër e re shëndetësore në Katund Sukth, Manastirliu: Moment delikat, duhet...

TIRANË, 2 mars/ATSH/ Qendra shëndetësore Katund Sukth, në Durrës sot garanton paketën e plotë të shërbimeve të kujdesit parësor, në kushte dhe standarde bashkëkohore,...

U dëmtua nga reshjet e shiut/ Prefekti Mamaj për ATSH-në: Vendosen...

TIRANË, 25 janar/ATSH/ Në rrugën që lidh Vlorën me Orikumin, në vendin e njohur si "Zhironi" e dëmtuar nga reshjet e shiut, janë vendosur...

Rehabilitohet qendra shëndetësore e Rrogozhinës/ Kushte dinjitoze për bluzat e bardha...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot nga afër ambientet e rehabilituara tërësisht të Qendrës Shëndetësore të Rrogozhinës, një tjetër qendër e rindërtuar...

Rehabilitohet parku “Mbretëresha Geraldinë” në Burrel, një nga më të vjetrit...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ I konsideruar si një nga lulishtet më të vjetra në Ballkan, parku i Mbretëreshës Geraldinë në Burrel është rehabilituar tërësisht. Kryeministri Edi...

Pyetja e Ramës për ndjekësit në rrjetet sociale: Sa qendra shëndetësore...

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Të lëna në harresë për vite me radhë, Qendrat Shëndetësore nga veriu në jug të vendit kanë ndryshuar si nata me...

Konstituohet Komiteti i Emergjencave Civile, mbështetje për projektin e rehabilitimit të...

TIRANË, 11 janar /ATSH/ Rehabilitimi i dëmeve që ka sjellë dalja nga shtrati i lumit Drin në Bërdicë të Shkodrës është vendimi i parë...

Familja Peci në Gjirokastër, me banesë më të mirë/ Bashkia, fond...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH/ Familja Peci në fshatin Kakodhiq në Gjirokastër, që deri më sot jetonte në kushte të vështira do të ketë sot e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA