Ballina Etiketimet Qytetar nga Saranda

Etiketim: qytetar nga Saranda

Pronat e minoritetit, materialet kompromentuese pranë komisionit të Vetingut

TIRANË, 22 qershor/ATSH/-Një qytetar nga Saranda i kërkoi kryeministrit të vendit më shumë akte nënligjore për përfaqësimin e minoritetit në institucione dhe veçanërisht në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA