Ballina Etiketimet QEVERISJE

Etiketim: QEVERISJE

“Për bashkinë që duam” në Lezhë, Rama: Qeverisja e pandarë nga...

TIRANË, 12 shkurt /ATSH/ Kryeministri Edi Rama e cilësoi komunikimin e qytetarët pjesë të pandashme të procesit qeverisës, ndërsa ishte në Lezhë në kuadër të...

SHBA – Bllokohet pjesërisht qeverisja federale

UASHINGTON, 22 dhjetor /ATSH-DPA/ - Qeveria federale e SHBA-së u bllokua pjesërisht pas mesnatës që kaloi pasi republikanët dhe demokratët nuk arritën marrëveshjen për...
video

Platforma “shqiperiaqeduam.al”, investitori merr zgjidhje pas 8 vitesh

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155902733156523/ TIRANË 22 qershor/ATSH/ - Një investitor nga Shkodra mori certifikatën e pronësisë së një fabrike të industrisë së lehtë të ndërtuar prej tij, falë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA