Ballina Etiketimet Qender

Etiketim: qender

video

Ndryshime rrënjësore në qendrën shëndetësore në Petran, Përmet

TIRANË, 1 mars/ATSH/ Qendra shëndetësore në Petran, Përmet, ka pësuar një transformim rrënjësor në sajë të programit kombëtar për rehabilitimin e 300 qendrave shëndetësore...

Manastirliu në Babrru: 103 mjekë iu shtohen qendrave shëndetësore në gjithë...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH/-  “103 mjekë familje kanë aplikuar për t’u punësuar në sistemin shëndetësor parësor dhe pritet të punësohen në qendrat shëndetësore dhe pikat...

Kruja me qendrën e parë komunitare multifunksionale

TIRANË, 16 shkurt/ATSH/- Një godinë e degraduar e viteve '50 po kthehet në qendrën e parë komunitare multifunksionale. Kryetari i bashkisë së Krujës, Artur Bushi,...

FOTO/ Llogoraja me qendër të re për vizitorët- Klosi: Turizëm gjithëvjetor...

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Një investim i jashtëzakonshëm i punës së palodhur të stafit të zonave të mbrojtura në Vlorë, falë zbatimit të projektit të...
video

Tejkalohen parashikimet, rehabilitimi i Gjanicës dhe qendrës së Fierit në kohë...

TIRANË, 21 janar/ATSH/ Rehabilitimi i lumit Gjanica dhe qendrës së qytetit në Fier është  një projekt që kapërcen çdo afat të parashikuar dhe që...

Së shpejti, në rikonstruksion qendra e zhvillimit “Pëllumbat”

TIRANË, 9 janar/ATSH/-Shumë shpejt do të nisë rikonstruksioni i godinës së Qendrës së Zhvillimit “Pëllumbat” në Tiranë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka shtuar...

Fier/ Vijojnë me ritme të larta punimet për qendrën e Fierit

TIRANË, 24 dhjetor/ATSH/ Punimet për përfundimin në afat të rehabilitimit të qendrës së qytetit të Fierit po vijojnë me ritme të shpejta. Puna aktualisht është...

Tekste të unifikuara për gjithë Diasporën

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/ - Institucioni më i ri i ministrit të Shtetit për Diasporën, Qendra e Botimeve për Diasporën, mbajti sot mbledhjen e saj...

Durrës/ “Save the Children”, qendër të re për fëmijët me aftësi...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/- Fëmijët me aftësi të kufizuara në qytetin e Durrësit do të kenë tashmë një qendër të re. Bashkia e Durrësit mori sot...

Qendra e fshatit piktoresk të Dukatit, kthim në identitet

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/- Qendra e fshatit piktoresk të Dukatit, 30 kilometër larg qytetit të Vlorës, do të ndryshojë tërësisht duke i kthyer dinjitetin kësaj...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA