Ballina Etiketimet Qender shendetesore

Etiketim: qender shendetesore

Dita Botërore e Shëndetit/ Manastirliu në qendrën e re shëndetësore në...

TIRANË, 7 prill/ATSH/ Në Ditën Botërore të Shëndetit, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ishte në qendrën e re shëndetësore të Kërrabës,...

Veliaj te Astiri: Shërbimet po vijnë aty ku janë banorët, së...

TIRANË, 21 shkurt/ATSH/ Pas hapjes së dy qendrave shëndetësore në Lagjen 13 dhe në Lanabregas, banorët e një tjetër lagjeje në kryeqytet do të...

Manastirliu-Veliaj në qendrën e re shëndetësore Lanabregas: 52 qendra shëndetësore të...

TIRANË, 6 shkurt/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe kryetari i bashkisë Erion Veliaj, kanë inspektuar Qendrën e re Shëndetësore Lanabregas...

Qendra e re shëndetësore në Lagjen 13/Rama: Hallkë e zinxhirit të...

TIRANË, 1 shkurt/ATSH/- Pavarësisht pandemisë, puna për hapjen e qendrave të reja shëndetësore nuk ka ndalur. Në kuadër të programit të 300 qendrave shëndetësore, ka...

Manastirliu-Veliaj inspektojnë Qendrën e re shëndetësore ‘Kodra e Diellit’: Hapim 4 pika...

TIRANË, 30 janar/ATSH/- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe deputetja e PS, Mimi Kodheli...

Qendra e re shëndetësore në Rrogozhinë/ Banorët: Kushtet janë optimale

TIRANË,  22 janar/ATSH/ Qendra e re shëndetësore në Rrogozhinë, e rindërtuar me standardet më të mira, me programin kombëtar të Rindërtimit të 300 qendrave...

Rehabilitohet qendra shëndetësore e Rrogozhinës/ Kushte dinjitoze për bluzat e bardha...

TIRANË, 20 janar/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi sot nga afër ambientet e rehabilituara tërësisht të Qendrës Shëndetësore të Rrogozhinës, një tjetër qendër e rindërtuar...

Balla në Funar: Qendrat shëndetësore në zonat malore janë furnizuar me...

TIRANË, 17 janar/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ishte sot në Qendrën Shëndetësore të Funarit në Elbasan, për tu interesuar...

Qendër e re shëndetësore për 2500 banorë në Cërrik/ Balla: Kemi...

TIRANË, 20 dhjetor/ATSH/ Një qendër e re shëndetësore është tashmë në dispozicion të 2500 banorëve të fshatit Gjyrale dhe zonave përreth të Bashkisë Cërrik. Kryetari...

Qendër e re shëndetësore në Peqin, Manastirliu: Testimi i shpejtë do...

  TIRANË, 16 dhjetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu dhe kryetari i grupit parlamentar socialist Taulant Balla kanë inspektuar qendrën e re...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA