Ballina Etiketimet Qender shendetesore

Etiketim: qender shendetesore

video

Qendra shëndetësore Velipojë plazh, ndryshim total të kushteve për pushuesit

TIRANË, 14 maj/ATSH/- Qendra shëndetësore në Velipojë plazh, Shkodër falë rehabilitimit të plotë, është transformuar tërësisht duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për...
video

Transformohet qendra shëndetësore në Bathore

TIRANË, 7 maj/ATSH/- Qendra Shëndetësore në Bathore i është nënshtruar programit të rehabilitimit duke u transformuar rrënjësisht me kushte moderne. Kryeministri Edi Rama ndau sot...
video

Voskopojë, tjetër shembull i transformimit të qendrave shëndetësore

TIRANË, 3 maj/ATSH/ - Qendra shëndetësore në Voskopojë, Korçë, falë rehabilitimit të plotë, është transformuar tërësisht duke përmirësuar nga themelet shërbimin që ofron për...
video

Standarde të reja në qendrën shëndetësore në Sauk, përfitojnë 13 mijë...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ - Pas shumë vitesh në gjendje të degraduar, qendra shëndetësore e Saukut, në periferi të Tiranës po transformohet sipas standardeve më...
video

Tiranë, 39 mijë banorë të njësive 3 dhe 4 me qendër...

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Rreth 39 mijë banorë të njësisë 3 dhe 4 në kryeqytet marrin shërbimin shëndetësor në qendrën shëndetësore të rehabilituar. Investimi në ambulancën...

Pika e re shëndetësore në periferi të Tiranës, përfitojnë 39 mijë...

TIRANË, 16 prill/ATSH/- Rreth 39 mijë banorë të njësive administrative 3 dhe 4, në periferi të Tiranës nga sot përfitojnë shërbim cilësor pranë qendrës...
video

Vlorë, 2500 banorë të Kaninës me ambulancë tërësisht të transformuar

TIRANË, 11 prill/ATSH/ - Rreth 2500 banorë të fshatit Kaninë, por edhe turistët që frekuentojnë këtë zonë turistike tashmë marrin shërbimin shëndetësor në qendrën...

Transformohet qendra shëndetësore në Tregan, Elbasan

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Qendra shëndetësore në Tregan të Elbasanit është transformuar plotësisht falë investimeve të qeverisë në kuadër të programit për rehabilitimin e 300...
video

Qendër e re shëndetësore në Tufinë, shërbim për 4 mijë banorë

TIRANË, 1 prill/ATSH/ - Mbi 4 mijë banorët e Tufinës, në periferi të Tiranës marrin sot shërbim me standarde, falë investimit për rehabilitimin e...

Durrës, Qendra e re Shëndetësore shërbim 24-orë edhe gjatë sezonit turistik

TIRANË, 31 Mars/ATSH/- Qendra shëndetësore Nr. 6 në Durrës është rehabilituar tërësisht, zgjeruar dhe e pajisur me aparatura të reja si pjesë e programit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA