Ballina Etiketimet Qarkullim

Etiketim: qarkullim

Masat antikovid/ Kapshtica vijon e mbyllur, pala greke shtyn afatin deri...

TIRANË, 22 mars/ATSH/ Autoritetet e Policisë Greke, në vijim të masave të marra nga qeveria greke mbi përballimin e situatës së krijuar për shkak...

MEPJ: Masa të reja në Maqedoninë e Veriut, ndalohet qarkullimi nga...

TIRANË, 10 mars /ATSH/ Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme njoftoi sot se deri më datë 22 mars 2021 në Maqedoninë e Veriut...

Reshje bore përfshijnë verilindjen e vendit/ ARRSH: Qarkullimi i mjeteve kryhet...

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Reshje bore kanë përfshirë verilindjen e vendit, ndërsa Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi se qarkullimi i mjeteve kryhet normalisht. “Në Verilindje, në Kukës,...

Reshje bore dhe ngrica/ Ministria e Mbrojtjes informon për situatën në...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/- Ministria e Mbrojtjes bën të ditur se i gjithë territori i vendit tonë ditën e sotme është mbizotëruar nga reshje shiu...

Zhbllokohet aksi Milot-Lezhë/ ARRSH: Qarkullimi i mjeteve bëhet në të dyja...

TIRANË, 14 shkurt/ATSH/- Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se aksi Milot-Lezhë është zhbllokuar pas problemeve që u shkaktuan edhe gjatë mbrëmjes së  djeshme...

Reshjet intensive/ ARRSH: Problematika në disa akse, qarkullimi i mjeteve vijon...

TIRANË, 11 shkurt/ATSH/ Reshjet intensive të shiut dhe borës gjatë natës kanë shkaktuar edhe problematika në disa akse rrugore në vend, por pa penguar...

COVID-19 – BE marrëveshje për kufizimet e reja të qarkullimit

BRUKSEL, 29 janar /ATSH-AFP/ - Ambasadorët e shteteve anëtare të Bashkimit Europian miratuan sot një propozim të Komisionit Europian që parashikonte një hartë të...

Akset rrugore të kalueshme/ ARRSH: Drejtuesit e mjeteve të pajisen me...

TIRANË, 28 janar/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bën të ditur se akset rrugore në të gjithë vendin janë të kalueshme, por drejtuesit e mjeteve...

Moti me shi e borë/ ARRSH: Qarkullimi normal në të gjitha...

TIRANË, 25 janar /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bëri të ditur sot se, gjatë natës kanë vazhduar reshjet e shiut, në të gjithë territorin...

Shpejtësi tej normave të lejuara dhe përdorim alkooli/ Pezullohen 20 leje...

TIRANË, 18 tetor/ATSH/ Policia Rrugore vijoi monitorimin me radar të automjeteve që qarkulluan në aksin Sauk-Teg, në kryeqytet, për evidentimin dhe ndëshkimin e shkelësve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA