Ballina Etiketimet Punime

Etiketim: punime

video

Merr fund mësimi me dy turne, nis ndërtimi i shkollës së...

https://www.facebook.com/shahinibesa/videos/606950753121915/?t=3 TIRANË, 21 maj /ATSH/ - Zgjidhet problematika e mësimit me dy turne, me ndërtimin e 17 shkollave te reja. Në zonën e Don Boskos...

Shkodër, rikonstruktohet rruga “Palokaj” në Berdicë

TIRANË, 18 maj /ATSH/ - Njësia Administrative Berdicë në bashkinë e Shkodrës, është kthyer në kantier ndërtimi. Aktualisht, po punohet paralelisht në tre rrugë shumë...

Investimet infrastrukturore, ndërhyrje në të gjitha rrugicat e Tiranës

TIRANË, 14 maj /ATSH/ - Investimet e bashkisë së Tiranës po ndihen në çdo lagje të kryeqytetit. Gjatë ditëve të fundit, punonjësit e bashkisë po...

Foto/ UKT, riparohet defekti në rrugën “Shyqyri Brari”

TIRANË, 2 maj/ATSH/ - Bashkia e Tiranës është duke kryer një sërë investimesh në përmirësimin e rrjeteve të ujit të pijshëm dhe të kanalizimeve,...

FOTO/ Berat, restaurohen muret e jashtme të xhamisë së Beqarëve

TIRANË, 23 prill /ATSH/ - Vijon puna në xhaminë e Beqarëve, Berat. Pas procesit të dranazhimit dhe përforcimit të themeleve të objektit, po vijohet...

FOTO/ Punime intensive për veprat e munguara të artit në Rrugën...

TIRANË, 18 prill /ATSH/ - Në "Rrugën e Kombit" nga tuneli i Kalimashit, deri në grykën e Morinës po vijojnë punimet intensive për veprat...

Foto/ Nis puna për rehabilitimin e lulishtes te materniteti “Koço Gliozheni”

TIRANË, 18 prill/ATSH/- Bashkia e Tiranës ka nisur punën për rehabilitimin e mjediseve të jashtme në oborrin e maternitetit “Koço Gliozheni”. Aktualisht po punohet për...

LONDËR – Mungesa e zanatçinjve vonon rindërtimin e Notrë Damit

LONDËR, 17 prill /ATSH-AFP/ - Mungesa e zanatçinjve të kualifikuar dhe debati për mënyrat dhe veçoritë e rindërtimit të Notrë Damit në Paris duket...

FOTO/ Ritme të shpejta në ndërtimin e veprës hidrike Bovillë-Yzberisht

TIRANË, 8 prill /ATSH/ - Ujësjellësi i Tiranës vijon punën për ndërtimin e linjës së transmetimit nga impianti i Bovillës deri në depon e...

FOTO/ Shkodër, punime rikonstruktive në bllokun e banimit në rrugën ”Qemal...

TIRANË, 3 prill /ATSH/ - Pas përfundimit të infrastrukturës nëntokësore, punimet në bllokun e pallateve në rrugën ''Qemal Draçini'' siç njihet në Shkodër tek...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA