Ballina Etiketimet Punime

Etiketim: punime

Bulqizë/ Nis puna për rehabilitimin e rrugës në fshatin Golovisht

TIRANË, 2 mars /ATSH – I. Vata/ Bashkia e Bulqizës po punon për rehabilitimin e rrugës së fshatit Golovisht, njësia administrative Gjoricë. Lajmi bëhet i...

Rehabilitimi i kanaleve kulluese në Bradashesh/ Dëme minimale nga reshjet në...

TIRANË, 8 shkurt/ATSH- A. Fortuzi/ Agjencia e Shërbimeve Publike pranë bashkisë Elbasan është çdo ditë në terren për të marrë masat që asnjë centimetër...

Punë, jo gjumë/ Rama dhe Balluku inspektojnë punimet e Unazës së...

TIRANË, 7 shkurt /ATSH/ Në kantierin e Unazës së Madhe po punohet ditë e natë me ritme të shpejta për të përmbyllur këtë vepër...

Distanca Tiranë-Sarandë vetëm 3 orë/ Punime intensive në aksin e Kardhiqit

TIRANË, 7 shkurt/ATSH/- Kryeministri Edi Rama informoi sot se “puna në të gjithë aksin e Kardhiqit vazhdon edhe në të gjitha pikat ka avancim...

Moti i keq në Kukës/ Ekipet në terren, hapen rrugët në...

TIRANË, 2 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ekipet e bashkisë Kukës janë në terren për të monitoruar situatën dhe për të hapur rrugët rurale...

Moti i keq/ Gjici: Emergjencat civile në terren, hapet rruga në...

TIRANË, 1 shkurt /ATSH – I. Vata/ Ekipet e emergjencave civile të bashkisë Kukës vazhdojnë të jenë në gatishmëri për të përballuar situatën e...

Transformimi rrënjësor i hyrjes së Tiranës/ Realizohen 54 % e punimeve,...

TIRANË, 29 janar/ATSH/ Në sheshin “Shqiponja”, pjesë e projektit të Unazës së Madhe të Tiranës, po vijojnë me ritme të shpejta punimet. Kryeministri Edi Rama...

Moti me temperatura të ulëta/ARRSH: Puna vijon normalisht në Bypass-in e...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bën të ditur se vijon normalisht puna në veprat dhe projektet rrugore ku po investohet për...

Nis puna për bypass-in e ri të Beratit/Demo për ATSH-në: Investim...

TIRANË, 9 janar/ATSH/ Në qytetin e Beratit ka nisur puna për bypass-in e ri të qytetit, segmentin prej 4.2 kilometër i cili nis në...

Rama publikon pamje spektakolare nga kantieri i Bypass-it të Vlorës, aty...

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/ Në Vlorë po punohet me ritme të larta për ndërtimin e bypass-it, një prej veprave më spektakolare të infrastrukturës kombëtare. Kryeministri Edi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA