Ballina Etiketimet Psg

Etiketim: psg

Marquinhos pranon transferimin tek Juventus, problemi mbetet PSG

TIRANË, 23 maj /ATSH- A. Fortuzi/ - Juventus vijon të jetë aktiv në merkato. Bardhezinjtë kanë nisur të vlerësojnë të gjitha alternativat e mundshme...

FUTBOLL – PSG-ja kurorëzohet kampione e Francës

PARIS, 22 prill /ATSH-ANSA/ - Pasi dështoi në dy ndeshje kryesore, PSG-ja arriti të marrë titullin e Francës pa u lodhur. Në ditën e Pashkëve,...

FUTBOLL – Humbja 5-1 ndaj “Lilës”, tensionohen lojtarët e PSG

TIRANË, 15 prill/ATSH/ - Pas humbjes poshtëruese 5-1 kundër ekipit të “Lilës”, kampionët e Francës, PSG, kanë shfaqur shenja nervozizmi ndaj gjyqtarit. Pas përjashtimit me...

SOFT NEWS – PSG shiti edhe 800 000… fanella!

PARIS, 13 mars /ATSH-AFP/ - Paris SG shiti në total mbi 800 000 fanella gjatë sezonit 2017/2018, ku në vend të parë qëndrojnë ajo...

Tuchel: Neymar rikthehet në Champions pas ndeshjes me “United”

TIRANË, 26 shkurt ATSH/ - Trajneri i Paris Saint Germain, Thomas Tuchel ka dhënë një datë se kur pritet të rikthehet Neymar në fushën...

“PSG” prezanton blerjen e re, Paredes

TIRANË, 29 Janar ATSH/ - Leandro Paredes është zyrtarisht lojtar i PSG. Mesfushori argjentinas ka firmosur kontratë deri në vitin 2023 me kampionët e...

Neymar pranë operimit, përplasje mes PSG-së dhe Brazilit

TIRANË, 29 janar ATSH/ - E përditshmja franceze "L’Equipe" ka zbuluar një lajm të hidhur rreth kohës së rikuperimit të yllit brazilian të PSG-së,...

PSG kërkon talentin e “Bayernit”, Renato Sanchez

TIRANË, 28 Janar ATSH/ - "Paris Saint-Germain" po kërkon talentin e "Bajernit" të Mynihut, Renato Sanchez. Kampionët e Francës ofrojnë 20 milionë euro për të...

Rabiot refuzon “Tottenhamin”, preferon transferimin tek “Liverpool”

TIRANË, 28 janar ATSH/ - Adrien Rabiot ka refuzuar ofertën e "Tottenhamit" që kërkonte ta transferonte në Premier Ligë. Sipas medieve angleze "Spurs" i kanë...

FUTBOLL/ Fair Play financiar – PSG mund të shesë një nga...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ - Ekipi i PSG ka një nga sulmet më të frikshme në Europë, ku Nejmar dhe Mbape  bëjnë të “dridhen” mbrojtësit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA