Ballina Etiketimet PS

Etiketim: PS

8 vite kryeministër/ Rama: Kam mësuar që nuk dorëzohem kollaj

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama i pyetur në një intervistë televizive në lidhje me databazën që është publikuar në media, hodhi poshtë...

Ruçi me banorë në Krutje: Duke i dhënë mandatet e duhura...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, njëkohësisht drejtuesi politik i PS në qarkun e Fierit si dhe kandidat për deputet në këtë qark,...

Si do të jetë e nesërmja ime?/ Në 25 prill të...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ "Në këtë vend duhet që në 25 prill të votohet Partia Socialiste. Jo për katër vjet të tjera për mua, pasi...

Brenda kësaj dekade, Shqipëria kampione në Ballkan për turizmin, energjinë, dixhitalizimin...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, forca e karakterit do ta bëjë Shqipërinë brenda kësaj dekade, kampione në Ballkan për...

Basha premton lekë, lekë, lekë, lekë, ndërsa unë them punë, punë,...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, Lulzim Basha premton në fushatë lekë, si Xhaferri dikur premtonte "më jep një, të...

“Mandati i tretë me fokus drejtpërdrejt tek qytetarët”/ Bllako: Njësia 1...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Kandidati i PS për qarkun e Tiranës, Alqi Bllako u shpreh sot se “njësia 1 në 25 prill do të...

“Kemi përballë një konglomerat forcash dhe partish”/ Rruga jonë të sigurojmë...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, PS ka përballë një konglomerat forcash dhe partish, të cilat i lidh bashkë një...

Spiropali në Paskuqan: Ka përfunduar ndërtimi i 15 rrugëve, po merr...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht një prej drejtueseve të PS në qarkun e Tiranës, Elisa Spiropali ishte...

Veliaj: Databaza e publikuar një tabelë exceli e manipulueshme; zbuloi që...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka deklaruar se databaza e publikuar në disa media, është një tabelë exceli...

Peleshi, takim me gra e vajza në Korçë: Të votojmë qytetarisht...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ “Gratë dhe vajzat janë një vlerë e shtuar dhe sjellin kontribute qytetare në një parti, prandaj ne kemi zgjedhur rrugën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA