Ballina Etiketimet Proteste

Etiketim: Proteste

PEKIN – Kina protestë zyrtare për çështjen Huawei

PEKIN, 23 maj /ATSH-AFP/ - Kina i dërgoi një protestë zyrtare Uashingtonit në lidhje me mënyrën e trajtimit të kompanisë së saj më të...

Shahini: Protesta e sotme para MASR, shfaqje e teatrit të dhunshëm...

TIRANË, 22 mars/ATSH/ "Ishte një trishtim për mua, por edhe një cenim i rëndë i imazhit të Studentit Protestues, që sot para Ministrisë së...

Peleshi: Pakti për Universitetin adreson një për një të gjitha kërkesat...

TIRANË, 22 maj /ATSH/ - Deputeti i Partisë Socialiste Niko Peleshi u shpreh sot se protestat e studentëve i bëjnë mirë qeverisjes, për ta...

Ekonomi: Protestat e dhunshme dëmtojnë vendin, argument për euroskeptikët

TIRANË, 15 maj/ATSH - A.Fortuzi/ - Deputetja e Partisë Socialiste, Milva Ekonomi, gjatë një interviste televizive deklaroi se vota është themeli i demokracisë dhe...

Dhuna në protesta, do të përballen me ndëshkimet që jep ligji

TIRANË, 14 maj/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama komentoi sot protestat e dhunshme të opozitës, ndërsa paralajmëroi se "kushdo që shkel ligjin do të përballet...

Nuk rrëzohet qeveria me bomba molotov, por plagoset fytyra e Shqipërisë

TIRANË, 14 maj/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "qeveria nuk rrëzohet e as nuk zëvendësohet me marshime dhe aq më pak me...

Roth mesazh opozitës: Dhuna nuk është aspak e pranueshme

TIRANË, 14 maj /ATSH/ - Ministri gjerman i Shtetit për Çështjet Europiane në Ministrinë e Jashtme Federale, Michael Roth ka dënuar sot dhunën e...

FOTO/ Braçe: Sulmi ndaj Policisë së Shtetit krim i rëndë, nuk...

TIRANË, 14 maj/ATSH/ "As në vitin 1997-1998, nuk ka guxuar kush të sulmojë një institucion jetik, selinë qendrore të Policisë së Shtetit", tha zv/kryeministri...
video

FOTO-VIDEO/ Protestuesit shashka dhe kapsolla edhe ndaj Ministrisë së Brendshme

TIRANË, 13 maj/ATSH/ Ndalesa e radhës e marshim-protestës së organizuar sot nga opozita ishte Ministria e Brendshme, ku nuk munguan mjetet piroteknike që u...
video

Basha: Marshim-proteste kundër dhunës dhe zgjedhjeve false

TIRANË, 13 maj/ATSH-Maela Marini/ "Ne kërkojmë një të drejtë të pakontestueshme të Kushtetutës tonë, themelin e vlerave europiane, votën e lirë dhe të ndershme"...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA