Ballina Etiketimet Prokuroria Elbasan per ish zyrtaret e ARRSH

Etiketim: Prokuroria Elbasan per ish zyrtaret e ARRSH

Prokuroria e Elbasanit përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim dosjen për...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ - Prokuroria e Elbasanit ka përfunduar hetimet dhe ka dërguar për gjykim dosjen ndaj ish-zyrtarëve të Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH), përkatësisht...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA