Ballina Etiketimet Projekti

Etiketim: projekti

FOTO / Liqeni i Ohrit, pasqyra natyrore ku bashkohet qielli me...

TIRANË,11 tetor /ATSH/ - Rajoni i Liqenit të Ohrit ka vlera të jashtëzakonshme natyrore dhe kulturore dhe ofron një peizazh mahnitës dhe potencial për...

Teatri Kombëtar, Kumbaro: I nevojshëm, kushtet jo të denja për aktorët

TIRANË, 26 shtator/ATSH-Adela Alla/ - "Projekti i Teatri Kombëtar është kërkesa e komunitetit dhe publikut që janë pronarët dhe vendimmarrësit e vërtetë të një...

Kumbaro: Një rrugë e re për teatrin, që meritojnë shqiptarët e...

TIRANË, 20 shtator /ATSH - A.ALLA/ - "Vlera shpirtërore patjetër që ka, sepse historia 60-vjeçare e Teatrit Kombëtar është mjaftueshme e pjekur për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA