Ballina Etiketimet Proces

Etiketim: proces

Manastirliu ndjek vaksinimin në sheshin “Skënderbej”: Procesi po vijon me moshat...

TIRANË 11 prill/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka parë nga afër vaksinimin masiv në sheshin "Skënderbej" mëngjesin e sotëm. "Tashmë kemi...

Sigurimi i vaksinave, çështje e karakterit të kësaj qeverie/ Rama: Kontratat...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se për të siguruar vaksinat zhvillohet një luftë e madhe dhe se qeveritë e tjera po...

Shqipëria, në fashën më të lartë të klasifikimit për ritmin e...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ “Procesi i vaksinimit po vijon me ritme shumë të larta dhe jemi ngjitur në fashën më të lartë të klasifikimit për...

“Vaksinimi masiv antikovid në Shqipëri, më shpejt se në shumë vende...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se vaksina kineze është e sigurtë dhe se ajo është marrë nga të gjitha oborret mbretërore...

Vaksinimi masiv antikovid/ Shkojmë drejt një sezoni turistik më të lehtësuar

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se ndërsa vendi ka filluar një proces vaksinimi masiv, ndihej krenar që jemi në kushtet që...

Akademiku Gjovalin Shkurtaj: Organizim shembullor i vaksinimit masiv në Tiranë

TIRANË, 30 mars/ATSH/ Akademiku Gjovalin Shkurtaj e ka cilësuar si shembullor procesin e vaksinimit masiv që po kryhet në Tiranë. “Dje, në ditën e dytë...

Dita e parë e vaksinimit masiv, Manastirliu: 11,487 vaksinime në të...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në mbyllje të ditës së parë të vaksinimit masiv, tha se janë kryer...

Vaksinimi/ Qytetarët që nuk njohin mjekun e familjes të telefonojnë në...

TIRANË, 28 mars/ATSH/ Qytetarët të cilët nuk njohin mjekun e tyre të familjes mund të telefonojnë në numrin 08004040 ku mund të informohen për...

Rreth 56 mijë të vaksinuar deri tani/ Bluza të bardha, të...

TIRANË, 25 mars/ATSH/ Në të gjithë vendin deri sot janë vaksinuar rreth 56 mijë qytetarë. Kryeministri Edi Rama, nga Rinasi ku mbërriti një sasi prej...

Epidemiologu Ylli: Të dhënat operative tregojnë se vaksina ruse dhe kineze...

TIRANË, 24 mars/ATSH/ Epidemiologu Alban Ylli deklaroi sot se situata emergjente kërkon një vendimmarrje të shpejtë dhe se vaksina ruse dhe ajo kineze nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA