Ballina Etiketimet Princesha Diana

Etiketim: Princesha Diana

William dhe Harry nderojnë Princeshën Diana në 60-vjetorin e lindjes

LONDËR, 1 korrik /ATSH-DPA/ - Princat William dhe Harry nderuan sot kujtimin e nënës së tyre Diana, Princesha e Uellsit, ndërsa u ribashkuan për...

Ford Escort në pronësi të Lady D shitet në ankand

LONDËR, 29 qershor /ATSH-DPA/- Një Ford Escort që dikur ishte në pronësi të Diana Spencer, Princeshës së Uellsit, iu shit në ankand një muzeu...

Trashëgimia e Princeshës Diana edhe në një realizim muzikal

LONDËR, 4 prill /ATSH/ - Realizimi, që me siguri është herë e parë në botën e teatrit muzikor, muzikali i ri për Dianën, Princesha...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA