Ballina Etiketimet Premtime

Etiketim: premtime

ANKARA – Erdogan: BE të mbajë premtimet ndaj Turqisë

ANKARA, 22 nëntor /ATSH-AA/ - Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan i bëri thirrje Bashkimit Evropian që të mbante premtimet ndaj vendit të tij...

PARIS – OCDE: Premtimet e vendeve të pasura për klimën të...

PARIS, 6 nëntor /ATSH-AFP/ - Financimi i klimës i dhënë nga vendet e zhvilluara për vendet në zhvillim arriti në 78,9 miliardë dollarë në...

Fuga publikon videon: Luli gjumë po, punë jo

https://twitter.com/endrifuga/status/1309175970461634562?s=20 TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Këshilltari i Kryeministrit Edi Rama, Endri Fuga ka publikuar sot një video për ndryshimin mes premtimeve të bëra realitet nga...

Kina: Vendet e zhvilluara duhet të mbajnë premtimet për zhvillimin

PEKIN, 5 dhjetor /ATSH/ - Përfaqësuesi i përhershëm i Kinës në OKB, Ma Zhaoxu u shpreh se bashkësia ndërkombëtare duhet t'i nxitë vendet e...

Do të kaloj Bosforin me… not po u kualifikuam!

MOSKË, 3 korrik /ATSH-ANSA/ - Larje në lumë të ftohtë, vrapime topless nëpër fusha dhe kalimi i Bosforit me not janë disa nga bëmat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA