Ballina Etiketimet Pranga

Etiketim: Pranga

Incidentet në ndeshjen me “Laçin”, në pranga presidenti i “Kamzës”

TIRANË, 4 mars/ATSH-A. Fortuzi/- Policia arreston në flagrancë 4 shtetas për ngjarjen e ndodhur në ndeshjen e futbollit "Kamza - Laçi" Sipas Policisë, shërbimet e...

Drejtonte autobusin në gjendje të dehur, ndalohet nga policia

TIRANË, 26 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- Policia rrugore ka ndaluar një drejtues autobusi, që ishte duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur. “Policia Rrugore e kryeqytetit duke...

Gjatë 24-orëve të fundit, 46 procedime nga policia dhe 6 arrestime

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ - Policia e Shtetit njofton se, gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë proceduar penalisht 46 shtetas, nga...

Vorë/ Udhëtonte me armë vete, në pranga 21-vjeçari

TIRANË, 25 shkurt/ATSH/- Policia e Tiranës ka ndaluar një 21-vjeçar që po udhëtonte me armë zjarri me vete. "Shërbimet e Policisë Vorë, arrestuan në flagrancë...

Elbasan, arrestohet 45-vjeçari në kërkim ndërkombëtar

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/-Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Në këtë kuadër është ndaluar me qëllim ekstradimin drejt Italisë 45-vjeçari,...

Lojërat e fatit, arrestohen 5 persona për shkelje të ligjit

TIRANË, 30 janar /ATSH/ Policia e Tiranës vijon kontrollet në të gjithë qarkun për evidentimin dhe ndëshkimin e atyre personave që vijojnë ende të ushtrojnë...

Vlorë/ Ndalohen tre të shpallur në kërkim

TIRANË, 29 janar/ATSH/ - Në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim, gjatë 24 orëve të fundit u kapën nga Policia e...

Vijon operacioni “Vol-Vo 4”, arrestohet 48-vjeçari në Shijak

TIRANË, 18 janar/ATSH-A. Fortuzi/ - Drejtoria Hetimore Qendrore, në bashkëpunim me Prokurorinë për Krime të Rënda Tiranë, Drejtorinë e Forcës së Posaçme Operacionale dhe...

I shpallur në kërkim për vrasje, kapet në Kavajë

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH-A. Fortuzi/-  I shpallur në listën e të kërkuarve nga Policia e Tiranës për një vrasje në vitin 2009, Ervin Sinella,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA